KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577407
nr 1457 7407
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stilleben. Olja på duk, 58x70, yttermått inklusive ram: 71x84 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 mars 2022
kl 18:34:30